EISD "A" Honor Roll

Eastland ISD “A” Honor Rolls

1st

Joshua Adams, Savannah Adams, Andrea Alvarez, Michael Boling, Corben Branch, Heather Bryant, Maegan Cherry, Amber Clement, Kennedy Coffee, Jared Cruz, Joanna Dickey, Justice Dove, Tacey Elrod, Bailey Escobedo, Payton Freeman, April Gallardo, Dhia Gandhi, John Gilliam, Dacey Gryder, Kevin Harris, Malachi Hernandez, Samuel Herring, Kynnley Herrington, Billy Hobbs, Eraj Javaid, Jesus Lopez, Elizabeth Lund, Laisha Marentes, Danielle McKinney, Ella McLean, Fernando Montano, Yahir Ojeda, David Perez, Fernando Pina, Baylee Putnam, Hannah Reyes, Emily Reynolds, Sebastian Rojas, Brenna Salway, Cheyenne Smedley, Christopher Smith, Braydon Sparkman, Kristen Stewart, Collin Ware, Alexandria Wheat, Christopher Williams, McKenzy Wise, Mackenzie Yates, and Emily Zamora

2nd

Wriley Ainsworth, Stephen Bird, Daniela Coyote, Zoey Danner, Isabella Earle, Briley Elrod, Kaley Forrest, Macey Fortenberry, John Harris, Carsen Herrera, Alexander Holman, Brody Hosley, Sunbri Hulett, Olivia Ibarra, Pete Jameson, Ryan Jameson, Atley Johnson, Shaiden Justice, Jillian Kennedy , Jaeley May, Phillip McKinney, Tyler Monk, Erika Ojeda, Yexalen Ortiz, Karina Petermann, Benjamin Porter, Dusty Porter, Miguel Prado, Kenzie Rivera, Selena Rubio, Hudson Storm, Kayleigh Tibbets, Lance Tinkle, Luke Tinkle, Joseph Trent, Jason Tucker,and Madison Yates

3rd

Bailey Browning, Dillon Broyles, McKenna Cavalier, Hailey Clark, Brooklyn Darr, Elizabeth Daskevich, Grayson Forbus, Brynna Foster, Kandra Fullen, Jesse Hallmark, Isaiah Hernandez, Cristian Herrera, Jo Beth Herring, Hannah Jordan, Macy McGaha, Matthew Moreno, Auston Rose, Kendall Simmons, Jayden Tibbets, Laura Tucker, Hannah Weaver, Sierra Wells, William Woodruff,and Ramiro Zamora

4th

Katelyn Bird, Elijah Castanuela, Casen Cavalier, Sommer Crow, Samuel Gumfory, Kaylee Harris, Kayci Holman, Payton Johnson, Gwendolyn Menzies, Chase Neel, Ansy Nguyen, AnnaKate Rodgers, Billy Rucker, Sanjana Shah, Cade Simmons, Hailee Stacy, Shayley Teeter, Jayton Tucker, and Sheryl Wilson

5th

Anselmo Alegria, Morgan Barker, Tiger Borgia, William Brown, Bo Browning, Kennedy Cecil, Julie Finley, Abbye Forbus, Brodi Forrest, Cydni Forrest, Jayton Hallmark, Kevin Harris, Skye Hosch, Lauren Jordan, Jadyn Kennedy, Marius Nguyen, Karla Ojeda, Bridget Roberts, Ulisses Sanchez, Madison Sapp, Ashley Simpson, Seth Thayer, Rylan Trader, Kaitlin Tucker, Tanner Twitchell, and Braxton Weaver

6, 7, 8

Sloan Ahrlett, Caitlyn Arnold, Branton Bailey, Ashly Boner, Zane Brooks, Weston Brooks Kaylin Brown, Clay Carper, Trent Casey, Mckenzie Copeland, Jeremiah Earle, Erin Farmer

Christopher Harrell, Brett Hedden, Kassidy Hooper, Cheryl Howie, Haley Johnson, Conner Johnson, Jayton Jones, Chelsea Lee, Kinley Lee, Elena Mendoza, Alexis Menzies, Camila Montelongo, Mitchell Moreno, Mattie Moylan, Henykumari Patel, Parker Roberts, Deric Stacy,

William Stephens, Nicholas Storm, Zoey Tucker, Erica Walker

9th

Tyler Adams, Clay Brewer, John Coffee, Ragan Cummings, Joshua Hallmark, Cody Hutcheson,

Brittany Millican, Cassidy Montgomery, Joshua Moylan, Rebecca Pearson, Shelbi Reagan, Jaxon Stone, Bailey Thomas, Savannah Wells, Kyann Wheat.

10th

Jacob Barron, Clinton Galyean, Vanessa McCoy, Victor Mendoza, Lindsey Riffle, Jonathan Vasquez.

11th

Miles Bradley, Courtney Carlton, Raleigh Darnell, Katlin Dawes, Angeles Esquivel, Jessica Forbus, Jesus Hernandez, Charles Hughes, Caleb Hullum, Evan Johnson, Libby Lowrance, Juana Ojeda, Tiffani Peeples, Nataly Perez, Raime Preston, Esteban Sanchez, Joe Scott, Riley Thornton, Victoria Tinkle, Caitlin Wheat, Leah Woolam.

12th

Samuel Avalos, Melanie Barrera, Kelsey Bishop, Tiffaney Carroll, Susan Coffee, Matthew Hatton, Colton Herrera, Ryan Jones, Lindy Langlitz, Forrest Robinson, Jordan Stephens, Jacob Tinkle, Kirsti Verner, Russell Williams.